Останні новини

ПОТЕРПІТЬ, ХВОРИЙ!..

Як запобіжний засіб, щоб інфекція не потрапили у рану (місце порізу):

- Помити рану кип'яченою водою і з господарським милом. Прикласти на 10-15 хвилин розрізану цибулину (місцем розрізу до рани). Буде пекти! Нічого не вдієш, потерпіть, хворий!.. Дехто з витриваліших використовує розрізані зубці часнику.

У будь-якому випадку цибуля і часник - антибіотики. Принаймні, вони уповільнюють процес поширення інфекції. Але це - лише перший засіб лікування. Лікарі, фармацевти нададуть ефективнішу допомогу!

ПОТРЕБА ОЧИСТИТИ КРОВ У ДИТИНИ

Жагуча кропива, якою не раз лякають діточок за непослух, може принести їм користь. Якщо у дитини (у цьому рецепті йдеться про дітей віком від 5 років!) на шкірі часто з'являються висипки, прищі, плями, значить кров потребує очищення. Тоді:

- 1 столову ложку подрібненого листя кропиви запарити окропом - 200 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Давати дитині пити по 1 столовій ложці 6-7 разів на день. Курс лікування - 14 днів.

ПАРЕНЕ МОЛОКО

Тих, хто захворів на гепатит, виписують з медичного закладу на 21-25 день, можливо й раніше, але при успішному лікуванні і якщо захворювання не дало ускладнень. Все ж потрібна реабілітація:

- Пийте двічі на день по 100 мл гарячого пареного молока. Курс лікування - не обмежений, але споживайте його хоча б 50-60 днів.

ГАРБУЗ З МЕДОМ

Хворим на астму:

- У 200 мл свіжого гарбузового соку розчинити 1 столову ложку меду. Випити протягом дня за 3-4 рази. Під час різких приступів астми можна випити подвійну порцію за 5-6  разів протягом дня.

«ВИМИВАЄ» ВІРУСИ

Як тільки відчули, що занедужали на грип, гострі респіраторні захворювання - їжте кавун. Він добре виводить з організму («Вимиває», - жартують) віруси, понижує жар. Головне, щоб плід був без нітратів.

На жаль, таке лікування належить до сезонних.

МОЛОДИЙ ЧАСНИК

Перевірений засіб від грипу, особливо, якщо недуга тільки підступає:

- З'їсти 2-3 зубці молодого часнику, щойно взятого з грядки. Він «легкий» (не вельми пекучий, викликає менше подразнення шлунка) і цілющий.

ВІДХАРКУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ

Кореневище синюхи блакитної у народній медицині використовують як відхаркувальний засіб:

- 1 столову ложку подрібненої сировини залити літеплою водою - 250 мл. Варити протягом 30 хвилин. Настояти 1 годину. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день. через 25-30 хвилин після їди. Вживати тільки під час недуги.

З ПЕРШИМИ ПРИМОРОЗКАМИ

Плоди шипшини, заготовлені з першими приморозками, приносять найбільшу користь. Так вважають народні зцілителі. Однак, готуючи узвар чи чай з них, пам'ятайте:

- 7 плодів шипшини на 1л води. Це - дводенна норма. Перенасичення організму вітамінами (особливо у дітей) також шкодить здоров'ю.

УЗВАР З КАЛИНИ

Хронічні захворювання серця, гіпертонія:

- 1 склянку (200 мл) ягід калини - беруть свіжі або засушені -  залити 1 л окропу. Кип'ятити на слабенькому вогні 7-10 хвилин. Настояти до літеплої температури. Процідити. Потім розчинити в узварі 3 столові ложки меду. Пити по 100 мл тричі на день. Зберігати у холодному місці.

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.