Останні новини

Любий друже. Вітаємо тебе на сайті “probi.in.ua”. Як Ти сам добре знаєш, Україна ось вже двадцять років буцім то незалежна суверенна держава. І за цих два десятиріччя було знято і показано на укрїнських телеканалах менше десяти україномовних фільмів. Цеж саме приниження переживає українська книжка, пісня і радіо, словом - це стосується  української мови взагалі.

Дехто скаже, що україномовні фільми ставити економічно не вигідно, тому шо при постановці фільму ставка робиться на російськомовного глядача, який проживає на всій території СНД.

Вибачте мене будь ласка, але я наведу Вам декілька прикладів: Чеська республіка має населення 10,3 млн. осіб. Зате чехи мають власне кіно на рідній мові.

Словаччина – мас 5, 4 млн. осіб. Словаки також мають власне кіно на рідній мові.

Населення Естонії налічує 1,4 млн. осіб. Етнічні естонці становлять лише (64,6 %), але тим не менше – естонці маюють власне кіно на рідній мові.

Ми не шукаємо винних у цій тотальній антиукраїнській кампанії, тому що винними до деякої міри в цій ситуації є ми самі.

Ціллю, або метою нашого сайту є вказати вихід з даної ситуації. А вихід є! І цей вихід ми вбачаємо у відродженні рідного українського слова і шанобливе ставлення до нього самих українців.

Наше гасло: “Я українець. Тому я розмовляю українською, я слухаю українську пісню, я дивлюся україномовне кіно, я читаю україномовні книжки”.Ми запрошуємо до співпраці всіх українців для яких Україна – це не лише територія – а Вітчизна у всіх розуміннях цього слова. Ми не звертаємось до людей, які кажуть: “А шо мені дала Україна”?

Ми закликаємо патріотів, які питають: “Що я, малий українець чи українка можу зробити для України, яка в останній раз дійсно була вільна ще до монголо-татарської навали ”. До таких ми кажемо: “Хлопці і дівчата, заходьте на наш сайт і давайте спільно творити нашу українську культуру”!Свою діяльність ми починаємо практично з нуля, тому не можемо обіцяти Вам “золоті гори”, але якщо ми зуміємо об’єднати наші зусилля, то зможемо перемістити будь – які гори.

З повагою адміністрація сайту.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.