Останні новини

ДИТЯЧА КНИГОМАНІЯ

На базі Червоноградської міської бібліотеки для дітей відбувся третій етап конкурсу “Книгоманія — 2017”, який проходить під патронатом ГО “Форум видавців”. До участі у ньому вийшло п'ятеро найкращих юних читачів Червонограда — шестикласниця Софія Горяча (школа № 4) та семикласниці Дарина Пупко (школа №9), Юлія Чашнікова (школа №12), Ярина Пелешко (школа №3), Вікторія Чех (школа №4). Вони успішно подолали попередні відбіркові етапи, які проходили у дитячих бібліотеках-філіях міста. Тепер журі у складі бібліотечних працівників Надії Пилипчук, Параскевії Горбачук та журналіста Тараса Лехмана доводилося обирати з них двох найкращих — тих, хто представлятиме Червоноград в наступному етапі конкурсу у Львівській обласній дитячій бібліотеці.

Насамперед тішить те, що діти таки товаришують з книгою. Юні читачі охоче розповідали про своїх улюблених авторів, аналізували прочитані твори (до уваги бралися ті, що не передбачені шкільною програмою) — а це і містика, й романтичні історії, пригоди, які написали для дітей українські та зарубіжні письменники, представляли читацькі щоденники з власними нотатками, ілюстраціями.

Повірте, для журі важко було визначити двох найкращих. Та все ж, після тривалого обговорення лаврами першості нагородили юних читачів Софію Горячу і Ярину Пелешко. Вони й представлятимуть Червоноград на обласному етапі.

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.